Leshoj banesen me qera e mobiluar

Jepet me qera nga: Faik 04 Shk 22:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Banesa gjindet ne Dragodan te komuna e re
Banesa eshte ndertim i ri i Tregtis
Banesa eshte e mobiluar (mobilet e reja)e pa banuar me pare
Banesa eshte ne katin e pare eshte 60m2
Banesa ka nje sallon te madh me kuzhin,nje dhome te fjetjes,nje banjo ,koridorin dhe ballkonin
Banesa ka pamjen nga komuna
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim