Leshoj banesen me qera në Ulpian

Jepet me qera nga: vedat 02 Dhj 14:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen 75m2 në Ulpian rruga Henry Dynan. Banesa ka 2dhoma gjumi ,sallon e kuzhin dhe është e mobiluar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim