Leshoj banesen me qera në Ulpian

Jepet me qera nga: vedat 07 Dhj 17:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: 250
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen 75m2 me qera ne Ulpian ,rruga Henry Dynan perball Beni Dones. banesa ka dy dhoma gjumi ,sallon e kuzhin dhe është e mobiluar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim