Leshoj banesen me qera ne Dardani

Jepet me qera nga: Fisi 27 Sht 20:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Dardani Prishtine
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh
Komuna: Prishtinë
Leshoj Banesen me Qera e cila gjendet ne lagjen Dardania, Kurriz te banesat e gjelberta ne Prishtine, banesa eshte ne hyrjen e 5, katin e 5, posedon ashensor, ka dy dhoma gjumi, dhome dite, kuzhzin, ballkon, shpajz, wc dhe banjo.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim