Leshoj banesen me qera ne Emshir

Jepet me qera nga: Idro 19 Pri 23:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 64 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera ne lagjen Emshir Ndertimi i kompleksit ne EXDC 2. Kati 4 . Banesa eshte e rimobiluar tersisht gjithqka e re, posedon nxemje qendrore nga termokos. Ka 1 dhome gjumi, sallonin ditor, pjesa e kuzhines , nje dhome gjumi , dhe ballkon. Ne kete qmim prej 280 eurove, hyn edhe shfrytzimi i liftit dhe pastrimi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim