Leshoj banesen me qera ne Kalabri afer doganes

Jepet me qera nga: Idro 26 Gsh 00:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 62 m2
Komuna: Prishtinë
LESHOJ banesen me qera . Banesa gjindet ne ndertesat e exdc2 lagjja KALABRIA. Posedon nje dhom gjumi ,salloni per qendrim ditor.kuzhine ballkon. Banesa eshte e mobiluar tersisht . Ne kete qmim hyn edhe shfrytezimi I ashensorit dhe pastrimi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim