Leshoj banesen me qera ne Kodren e Diellit

Jepet me qera nga: Fehmi 02 Shk 00:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Banesa ka 100m2, eshte ne katin e pare dhe ka hymje te vecante.
Per me shume info; 044 200 487.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim