Leshoj banesen me qera ne Lagjen Dardania

Jepet me qera nga: imer 04 Sht 12:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dardani mbi Kurriz
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte e mobiluar e gatshme per banim, posedon 2 dhoma kuzhinen banjon dhe wc .
Eshte ne katin e 9 mirpo rregulisht punon lifti me kartel vetem per banoret e nderteses.
Perparsi kan familjaret si dhe ata qe rrin per koh me te gjate .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim