Leshoj banesen me qera ne Lagjen ne Dardania

Jepet me qera nga: Imer 05 Sht 19:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dardani mbi Kurriz
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim, posedon 2 dhoma gjumi kuzinen banjon dhe wc.
Banesa eshte mbi Kurriz ne lagjen Dardania tek Bill Kllintoni .
Gjendet ne katin e 9 mirepo punon lifti dhe mund te perdoret vetem per banoret e nderteses pasi qe eshte me kartel .
Perparsi kan familjaret dhe ata qe rrin per koh me te gjate .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim