Leshoj banesen me qera ne Laxhen e Spitalit

Jepet me qera nga: Sinan 23 Pri 19:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Banesa gjindet ne Laxhen e Spitalit, rruga Muharrem Fejza, ndertim i kompleksit banesor "Albakos" afer Chelsea Point. Banesa eshte ne katin e pare.
Banesa ka:
2 dhoma gjumi,
Sallon dhe kuzhine,
Ballkon,
1 banjo,
Koridor.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim