Leshoj banesen me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: Nijazi Pasoma 14 Nën 18:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120 m2
Komuna: Prishtinë
Lëshohet banesa me qera banesa gjendet te parku i qytetit rr. Isa kastrati me saksisht mbi marketin albi banesa posedon 3 dhoma gjumi 1 sallon dhe kuzhin dy banjo njera ne koridor dhe tjetra ne njeren prej dhomave
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim