Leshoj banesen me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: Hysni 18 Mar 08:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Banesa ndodhet te AAK ne qender... Banesa eshte e mobiluar, ka nje dhome te gjumit, dhome te dites, kuzhine banjo dhe ballkon. Leshohet vetem per familjar. Numri kontaktues +37745388218 mund te kontaktoni edhe ne viber pas ores 18:00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim