Leshoj banesen me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: Ibrahim 04 Tet 14:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera 1 dhome fjetje ,sallon , kuzhin dhe banjo. Banesa gjindet ne dragodan kati perdhes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim