Leshoj banesen me qera ne Ulpian, mbrapa NLB-se.

Jepet me qera nga: Teuta Krasniqi 03 Sht 13:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banes gjendet ne katin e 2,a ka nje kuzhine, nje dhome dite ,banjo,koridor dhe eshte e mobiluar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim