Leshoj banesen me qera ne Ulpian

Jepet me qera nga: vedat 09 Dhj 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
leshoj banesen 75m2 ne Ulpian rruga Henry Dynan perball Beni Dones. Banesa ka dy dhoma gjumi ,sallon e kuzhin dhe eshte e mobiluar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim