Leshoj banesen me qera ne lagjen DARDANIA -

Jepet me qera nga: Nashid 09 Sht 12:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Dardania SU 4/6 Hyrja 4 kati 8
Sipërfaqe: 73 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera ne lagjen Dardania, perball bashkesis lokale. Banesa eshte ne katin e 8-te dhe lifti punon. Banersa ka 2 dhoma e gjysm + kuzhin + ballkon. E renovuar rishtazi. E pershtatshme per familje.

Çmimi sipas marrveshjes
Tel: 044-672-453
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim