Leshoj banesen me qera ne lagjen Dardani

Jepet me qera nga: imer 03 Sht 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Kurriz - Dardani
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte 2 dhomshe kuzhina banjo dhe wc ,
Banesa eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim,
Banesa eshte ne katin e 9 mirepo lifti punon rregulisht dhe eshte me kartel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim