Leshoj banesen me qera ne lagjen Dardania

Jepet me qera nga: imer 08 Sht 11:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dardani mbi kurriz
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte 70m2 e mobiluar dhe e gatshme per banim posedon dy dhoma gjumi kuzhinen banjon dhe wc.
Lifti punon rregullishte dhe mund te shfrytezohet nga banoret e nderteses pasi qe eshte me kartel .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim