Leshoj banesen me qera ne lagjen Dardania

Jepet me qera nga: Imer 11 Sht 14:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dardani mbi kurriz
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte 70m2 e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Posedon dy dhoma gjumi kuzhinen banjo wc.
Banesa eshte ne katin e 9 mirepo lifti punon rregullisht dhe perdoret me kartel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim