Leshoj banesen me qera ne lagjen Lakrishte

Jepet me qera nga: Blerina Kastrati 04 Sht 14:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lakrishte Prishtine soliterat tek procredit bank
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne lagjen Lakrishte tek 5 soliterat hyrja 5 kati 11 ka nje dhome gjumi 16 m2 qendrimi ditor 24 m2 tryezaria si kthine e veqante kuzhina dhe banjo eshte e paisur mire ka ashensor deri ne 5 persona mundesisht vajza
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim