Leshoj banesen me qera ne lagjen dardania

Jepet me qera nga: Imer 09 Sht 08:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dardani mbi Kurriz
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte 70m2 e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Banesa ka 2 dhoma gjumi kuzhinen banjon dhe wc.
Banesa eshte ne katin e 9 mirpo lifti punon regullisht dhe perdoret me kartel .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim