Leshoj banesen me qera ne ulpian

Jepet me qera nga: Vedat 16 Dhj 12:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen 75m2 me qera ne Ulpian rruga Henry Dynan perball Beni Dones. Banesa ka dy dhoma gjumi ,sallon e kuzhin dhe eshte e mobiluar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim