Leshoj banesen me qera per familjar

Jepet me qera nga: prishtine 28 Tet 12:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rryga Tring Smajli; Sllovenia Sport
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera e cila gjendet tek Parku I Qytetit afer Sllovenia Sport, banesa eshte komplet e mobiluar, ka dy dhoma te fjetjes si dhe sallonin dhe kuzhinen, I ka te gjitha liftin, ujin, nxemjen. Kjo banese leshohet vetem per familjar ose nderkombetar per afat te gjate. Cmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim