Leshoj banesen me qera per studentë

Jepet me qera nga: Shaban 31 Gsh 12:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera per studentë, banesa gjendet ne lagjen ulpiana , soliteri nr 1, (te fontana) kati 7 si dhe ashensori punon. Banesa posedon 3 dhoma gjumi me nga 2 shtreter dhe hapsire banimi per 6 persona,kuzhine , banjo, ballkon dhe eshte e mobiluar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim