Leshoj banesen me qera per studentë

Jepet me qera nga: Shaban 08 Sht 19:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Ulpiane, te fontana
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera per studentë, banesa gjendet ne lagjen ulpiana soliteri nr1 kati 7. Banesa posedon 3 dhoma gjumi secila dhome me nga 2 shtreter, me hapsire banimi per 6 persona dhe eshte e mobiluar tersisht. Ka banjon, kuzhinen dhe ballkonin. Ashensori punon.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim