Leshoj banesen me qera per studente

Jepet me qera nga: Agimi 24 Gsh 00:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera per studente, banesa gjindet ne Ulpiane mbrapa AAK.
Per info kontaktoni ne numrat 044-404-888 dhe 044-168-115
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim