Leshoj banesen me qera,te ministria arsimit

Jepet me qera nga: Adi 14 Shk 16:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Te ministria arsimit
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Kati i parë
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera te ministria arsimit,aafer fakultetit juridik,mbi ABI marketin.
Ka 70m2,dhome te gjumit,sallon te madh dhe nje dhome tjeter te vogel gjumi.
Kati i par,komplet e mobiluar.
Qmimi 280euro ne muaj
044813-331
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim