Leshoj banesen me qera te ministria e arsimit,urgj

Jepet me qera nga: Adi 11 Dhj 15:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Prishtine,te ministria e arsimit
Sipërfaqe: 78 m2
Për vendbanimin: Kati i parë, Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera ne Prishtine,kati i pare te ministria e arsimit.
Eshte 78m2,e kompletuar per banim,mobilie,amviseri,tv etj.
Leshoht per familjar dhe persona qe punojn(jo student).
Qeraja mujore 320euro
Kerkohet parapagim per 6muaj.

Mob:044813-331
Urgjent
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim