Leshoj banesen me qera te snateja

Jepet me qera nga: Faton 01 Nën 14:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 55 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera e cila gjendet perball santes mbi raiffaisen bank banesa eshte e mobiluar dhe gjendet ne katin edhjet lifti punon
Qmimi 200 euro mundeni mem kontaktu edhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim