Leshoj banesen me qera tek Standardi

Jepet me qera nga: flora 15 Gsh 15:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: banesat e Standardit
Sipërfaqe: 43 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Kati i parë, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera per qift, kati I 1, 43 m2 e mobiluar(Salloni me kuzhine +dhome e gjumit+banjo dhe ballkon) 24 ore uje dhe rryme.
Te interesuarit mund te lajrmohen ne:044 349900

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim