Leshoj banesen me qera

Jepet me qera nga: Torte me porosi 04 Dhj 23:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: bregu i diellit
Sipërfaqe: 64 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte ne katin e dyt i ka 2 dhoma, banjon, kuzhinen dhe nje terac, banesa eshte e mobiluar dhe gjendet ne bregun e diellit banesat e baradha te AL PETROLLI.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim