Leshoj banesen me qera

Jepet me qera nga: prishtinel 13 Gsh 19:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Prishtine
Sipërfaqe: 73 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera 73m2 ne qender te prishtines perball hotel siriusit. Banesa eshte e mobiluar dhe e pershtatshme per familjar apo qifte. cmimi eshte i diskutushem. per me shume info 049 569 505
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim