Leshoj banesen me qera

Jepet me qera nga: Idro 16 Gsh 13:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 62 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ka kete Renditje: 1- dhome gjumi. Sallonin per qendrim ditor me setin 1,2,3 lekure krem. Kuzhin. Ballkon. Nje banjo. Ka rrjet kabllor, interfonin. Totalisht e mobiluar. Ne kete qmim 280€ hyn edhe ashensori me kartel. Dhe pagesat e hapsires se perbashket dhe pastrimit ne objekt. Preferohet per qifte apo nje familje. Fotot flasin vet gjithqka e re paster dhe ambient i rehateshem. Banesa gjendet ne katin 4-lokacionin e Kalabris/ Emshir/ objektet e EXDC- 2 perball fakultetit UBT. Prishtine, hec bindu vet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim