Leshoj banesen me qera

Jepet me qera nga: Ina 22 Sht 14:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

1 100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120 m2
Për vendbanimin: Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera ne Dragodan ndertim i ri me mobilje te reja.
Ndodhet ne katin e shtate posedon lift dhe ka kete renditje
Ka siperfaqe 150m katror
Sallon me kuzhine me ballkon
Dhome gjumi dopio me banjo
Dy dhoma gjumi me banjo dhe ballkon
koridor dhe kend per rroba
Mund te me kontaktoni ne nr 044 164 553
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim