Leshoj banesen me qera

Jepet me qera nga: ibra 22 Sht 23:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: dardani te bashksia e 3 lokale
Sipërfaqe: 55 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
leshoj banesen me qera ne lagjen dardani te bashksia e 3 lokale,banesa eshte ne katin e 9 dhe posedon liftin e madh 24 ore me servisim,banesa ka ket renditje,dhomen e dite dhomen e gjumit,kuzhinen,koridor,ballkonin.dhe taulet....per qdo informat ne telefon 044228891
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim