Leshoj banesen me qera

Jepet me qera nga: Xx 12 Nën 11:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 58 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera mbrapa parkut te qyteti ne katin e 4 banesa eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim