Leshoj banesen me qera

Jepet me qera nga: Sadik 01 Dhj 11:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera ne lagjen Bregu i diellit.te banesat e "Standartit ".Banesa ka 2dhoma gjumi ,sallon dhe kuzhin ,depo dhe garazh.Eshte e mobiluar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim