Leshoj banesen me qera

Jepet me qera nga: Sadik 05 Dhj 12:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera ne Bregun e diellit te banesat e "Standartit ".Banesa eshte ne katin e pest.dhe ka 2dhoma gjumi,sallon me kuzhin.depo dhe garazh.Eshte e mobiluar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim