Leshoj banesen me qera

Jepet me qera nga: Arben 16 Jan 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 48 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoje banesen me qira e cila gjindet ne Lagjen KALABRIA afer stacionit te Autobuseve ne katin e 10-të,eshte e mobiluar dhe ka kete renditje :

Sallon me Kuzhine
Dhoma gjumit
Korridor
Banjo
Ballkon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim