Leshoj banesen me qera

Jepet me qera nga: Xhelil 30 Jan 10:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Tophane, Mark Isaku
Për vendbanimin: Kati i parë
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera ka dy dhoma te gjumit, sallon dhe kuzhin. Me nxemje qendrore dhe gjithashtu e mobiluar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim