Leshoj banesen me qera

Jepet me qera nga: R.Maliqi 04 Shk 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qera ne Dardani (Prishtine). Banesa ka kuzhine, dy dhoma dhe terase. Banesa eshte e mobiluar.
Cmimi 250euro/muaj.
Tel. 045 33 7777
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim