Leshoj banesen me qira

Jepet me qera nga: Leon 27 Sht 14:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Banesa posedon :
2 dhoma gjumi
1 sallon
1 kuzhin
Banjo dhe ballkon
Cmimi 320 . Numri 044452297
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim