Leshoj banesen me qira

Jepet me qera nga: Nita 08 Tet 13:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira ne dardani te semaforat e par ( afer bil clintonit ) . Banesa posedon :
2 dhoma gjumi
1 sallon
1 kuzhin
Banjo dhe ballkon
Cmimi 320€ . Numri kontaktus :+377 45 27 92 34
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim