Leshoj banesen me qira

Jepet me qera nga: ismet 14 Tet 18:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: rr.Fa Noli
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
lshoj banesen me qira afer Gjimnazit Sami Frasheri dhe Kolegjit Dardanija banesa ka 2 dhoma koridor kuzhin banjo eshte e mobiluar uje ka 24 ore ujin dhe mbeturinat i paguan pronari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim