Leshoj banesen me qira

Jepet me qera nga: Lirik 28 Tet 08:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesn me qira
Banesa ka sallon kuzhine nje dhome te gjumit banjon dhe ballkonin eshte ne katin e 3

Per me shume na kontaktoni ne 044 724 365
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim