Leshoj banesen me qira

Jepet me qera nga: Adrian 09 Jan 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Leshij banesen e qira ne Dardani .
Banesa posedon :
2 dhoma gjumi
1 sallon
1 kuzhin
Banjo dhe ballkon .
Numri :044290465 , cmimi 300€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim