Leshoj banesen me qira

Jepet me qera nga: Lirik 05 Shk 00:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa ka 2 dhoma gjumi
Nje sallon me kuzhine
Nje banjo dhe nje ballkon
Eshte ne katin e pare e mobiluar te gjitha te reja si dhe garazhd per veture ne shfrytezim
Banesa eshte ne objektin Panorama ne lagjen Velania te semafori .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim