Leshoj banesen me qira

Jepet me qera nga: Valmir 05 Shk 22:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira ne Dardani afer Bill clintonit . Banesa posedon :
2 dhoma gjumi
1 sallon
1 kuzhin
1 banjo dhe ballkon
Numri 045290465, cmimi 300€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim