Leshoj banesen me qira

Jepet me qera nga: Nita 10 Mar 20:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Leshon banesen me qira ne dardani per ball bill clinton . Banesa eshte e rinovuar . Posedon :
2 dhoma gjumi
1 sallon
1 kuzhin
1 banjo dhe ballkon .
Numri : 045290465 , cmimi : 280€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim