Leshoj banesen me qira

Jepet me qera nga: Durim 06 Pri 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

160 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira osht e mobiluar me te gjitha paisjet dhe hyn te gjitha shpenzimet ne nje qmim ju mirpresum mund te kontkaktoni edhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim